Bumeb – garderoby i inne meble do zabudowy

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług Zakładu Stolarskiego Bumeb i zapoznania się z pełną ofertą tworzonych przez nas mebli na wymiar. Nasze produkty wyróżniają się starannym wykonaniem i wysoką jakością.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem mebli na wymiar, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy fachowej porady i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Mogą Państwo kontaktować się z nami telefonicznie i poprzez formularz kontaktowy lub odwiedzić nas w naszej siedzibie w Szczecinie.

Zapraszamy!

Dane kontaktowe

BUMEB Gustołek Rafał

ul. Adama Asnyka 22
71-526 Szczecin

NIP: 851-174-79-22
REGON: 320057110

Telefon: +48 91 423 56 97
Telefon komórkowy: +48 504 733 321

bumeb@wp.pl

Formularz kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bumeb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BUMEB RAFAŁ GUSTOŁEK, Asnyka 22 71-526 Szczecin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem bumeb@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
* - Pole wymagane.