Meble kuchenne na wymiar

W Szczecinie, podobnie zresztą jak w innych dużych miastach w Polsce, dominuje ścisła zabudowa, czego efektem są raczej nieduże mieszkania. Właściciele mieszkań miewają spore problemy z dopasowaniem mebli do niewielkich wymiarów pomieszczeń, w szczególności kuchni. Sporym problemem są urządzenia AGD, które niekoniecznie wyglądają korzystnie i zajmują sporo miejsca. Proponujemy Państwu wysokiej jakości meble kuchenne na wymiar stworzone na Państwa indywidualne zamówienie. Cieszące się coraz większą popularnością kuchnie pod zabudowę łączą w sobie wszystkie najważniejsze zadania: maksymalnie wykorzystują przestrzeń dostępną w pomieszczeniu, szczególnie „w górę”, a ponadto są bardzo efektowne. Każdy projekt uzgadniamy z Państwem, dobierając możliwie najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania.

Kuchnie na zamówienie czy gotowe?

Wiele osób zadaje sobie powyższe pytanie. Niezaprzeczalnym faktem jest, iż kuchnie w popularnych sklepach oferujących wyposażenia wnętrz są bardzo tanie. Pamiętajmy, że wszędzie tam, gdzie występuje podejrzanie niska cena, musi dochodzić do obniżania kosztów produkcji, a co za tym idzie, również ich jakości. Kuchnie na zamówienie tworzone przez Zakład Stolarski Bumeb ze Szczecina zawsze przygotowywane są z najwyższej jakości materiałów. Budujemy kuchnie na lata! Nasze meble kuchenne na wymiar są solidne i starannie wykonane, a ich wygląd świetnie wpasowuje się w najnowsze trendy.

Jeśli chcą Państwo zamówić w naszym zakładzie meble do swojej kuchni, prosimy o kontakt. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą mebli łazienkowych, szaf przesuwnych i innych wyrobów stolarskich.

Nasze meble kuchenne